grafika przedstawia instalacje fotowoltaiczna

AgroEnergia 2021

AgroEnergia 2021 to program wsparcia kierowany do rolników.W ramach ogłoszonego naboru można ubiegać się o: dotacje, ale również niskooprocentowane pożyczki wspierające realizację projektów.

Więcej Info

grafika przedstawia pożar źle zamontowanej instalacji fotowoltaicznej

Pożary instalacji fotowoltaicznych

Z jakich powodów instalacja fotowoltaiczna może ulec awarii skutkującej pożarem? Na co zwracać uwagę, aby uchronić się przed poważnymi awariami?

Więcej Info

grafika przedstawia wypełnianie krótikch formalności

Ulga termomodernizacyjna

Czym jest ulga termomodernizacyjna? Jakie wydatki można odliczyć w ramach ulgi i komu ona przysługuje? Zapraszamy do lektury.

Więcej Info

Grafika przedstawia instalację fotowoltaiczną.

Jak działa optymalizator mocy?

W artykule znajdziesz odpowiedź na podstawowe pytania dotyczące tego zagadnienia. Co to jest optymalizator mocy? Kiedy warto zdecydować się na to rozwiązanie?

Więcej Info

grafika przedstawia zdjęcie paneli fotowoltaicznych

Mikroinwerter – kiedy go wybrać?

Jaka jest różnica między inwerterem a mikroinwerterem? Mikroinwerter - jakie ma wady i zalety. Odpowiedzi na te i tym podobne pytania znajdą Państwo w poniższym artykule.

Więcej Info

grafika przedstawia instalacje fotowoltaiczna

Mój Prąd 3.0

Program Mój Prąd 3.0 ruszy 1.07.2021 roku, ale obejmie instalacje fotowoltaiczne instalowane od lutego 2020 roku. Zapraszamy do lektury, by poznać wszystkie szczegóły!

Więcej Info

grafika przedstawia pompe ciepla

Jak działa pompa ciepła?

Jak działa pompa ciepła, z czego jest zbudowana, czy może być jedynym urządzeniem grzewczym w budynku? Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Więcej Info

grafika przedstawia dom energooszczedny

Dom energooszczędny

Jeśli interesuje Cię to, jakie czynniki wpływają na energooszczędność domu, przeczytaj nasz artykuł. Przygotowaliśmy szczegółowe opracowanie, w którym wyjaśniamy co zrobić, by zmniejszyć koszty utrzymania domu.

Więcej Info

grafika przedstawia oszczednosci, ktore zapewnia nam fotowoltaika

Formy finansowania fotowoltaiki

Jeśli zastanawiasz się nad montażem paneli fotowoltaicznych, przeczytaj nasz artykuł. Wyjaśniamy to, jakie są formy finansowania fotowoltaiki oraz jakie są aktualne dofinansowania na fotowoltaikę. Zapraszamy do lektury.

Więcej Info

grafika przedstawia prad

Zielone światło dla magazynowania energii

Rząd przyjął niedawno projekt nowelizacji prawa energetycznego. Zapoznaj się z najważniejszymi zmianami dotyczącymi magazynowania energii z OZE.

Więcej Info