moj rad 4.0

Mój Prąd 4.0

Więcej Info

net-billing

Net – billing od 1 kwietnia 2022

Nowe przepisy będą obowiązywały od 1 kwietnia 2022 roku. Zachęcamy do zapoznania się z cechami nowego systemu rozliczania się z prosumentami.

Więcej Info

Moje Ciepło

Moje Ciepło - dotacja do pomp ciepła dla właścicieli nowo budowanych domów rusza już prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2022.

Więcej Info

grafika przedstawia instalacje fotowoltaiczna

AgroEnergia 2021

AgroEnergia 2021 to program wsparcia kierowany do rolników.W ramach ogłoszonego naboru można ubiegać się o: dotacje, ale również niskooprocentowane pożyczki wspierające realizację projektów.

Więcej Info

grafika przedstawia pożar źle zamontowanej instalacji fotowoltaicznej

Pożary instalacji fotowoltaicznych

Z jakich powodów instalacja fotowoltaiczna może ulec awarii skutkującej pożarem? Jak uchronić się przed poważnymi awariami?

Więcej Info

grafika przedstawia wypełnianie krótikch formalności

Ulga termomodernizacyjna

Czym jest ulga termomodernizacyjna? Jakie wydatki można odliczyć w ramach ulgi i komu ona przysługuje? Zapraszamy do lektury.

Więcej Info

Grafika przedstawia instalację fotowoltaiczną.

Jak działa optymalizator mocy?

W artykule znajdziesz odpowiedź na podstawowe pytania dotyczące tego zagadnienia. Co to jest optymalizator mocy? Kiedy warto zdecydować się na to rozwiązanie?

Więcej Info

grafika przedstawia zdjęcie paneli fotowoltaicznych

Mikroinwerter – kiedy go wybrać?

Jaka jest różnica między inwerterem a mikroinwerterem? Mikroinwerter - jakie ma wady i zalety. Odpowiedzi na te i tym podobne pytania znajdą Państwo w poniższym artykule.

Więcej Info

grafika przedstawia instalacje fotowoltaiczna

Mój Prąd 3.0

Program Mój Prąd 3.0 ruszy 1.07.2021 roku, ale obejmie instalacje fotowoltaiczne instalowane od lutego 2020 roku. Zapraszamy do lektury, by poznać wszystkie szczegóły!

Więcej Info