Greenfoton - z pasji do energii słonecznej

Zasilamy energią domy jednorodzinne i firmy od 2018 roku. Założyciele firmy to ludzie, którzy działają jako profesjonaliści w branży energii odnawialnej i pracach wysokościowych. Nasze doświadczenie zmieniło się w pasję, która pomaga uczynić energię słoneczną bardziej dostępną. Znamy się na rzeczy, dzięki czemu, nasze instalacje fotowoltaiczne są maksymalnie dopasowane do zapotrzebowania Klienta, a także w 100% bezpieczne. Zapewniamy pełną obsługę zarówno przy montażu fotowoltaiki, pomp ciepła, jak i elektrowni wiatrowych.

Wykwalifikowani specjaliści

Nasz zespół tworzą ludzie, od lat związani z branżą OZE. Mamy wiedzę, doświadczenie, jesteśmy elastyczni i rozumiemy potrzeby klientów.

Pewni partnerzy

Ofertę opieramy tylko na podzespołach najwyższej jakości, czołowych europejskich i azjatyckich producentów, które gwarantują niezawodność i długie okresy gwarancyjne.

Inteligentny model biznesowy

Głębokie doświadczenie we wszystkich aspektach branży, od instalacji po finansowanie, zaowocowało stworzeniem modelu biznesowego, który zapewnia nasze bezpieczeństwo i długowieczność jako firmy.

Zapoznaj się z ofertą

Gwarancje na sprzęt

Jako nasz Klient, otrzymasz gwarancje na każdy element naszych instalacji fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne posiadają 30 letnią gwarancję na uzysk i aż 25 lat gwarancji technicznej. Każdy z elementów posiada również certyfikat zgodności CE potwierdzający zgodność z europejskimi normami. Z Greenfoton możesz czuć się bezpiecznie!

Obsługa Klienta na każdym etapie

Nie będziesz sam na żadnym etapie instalacji fotowoltaiki. Czekamy pod firmowym numerem telefonu, a także pod emailem na Twoje pytania. Z chęcią rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Opieką Greenfoton obejmiemy Cię od pierwszej wspólnej rozmowy. Podczas audytu fotowoltaicznego w Twoim domu, obliczymy potrzebną moc fotowoltaiki na podstawie Twojego zapotrzebowania na prąd. Co więcej, przeanalizujemy warunki montażowe na dachu i oszacujemy stopę zwrotu z inwestycji.

Pomoc w pozyskaniu ulg i dotacji na fotowoltaikę

Inwestycja w fotowoltaikę powinna być przede wszystkim opłacalna. Właśnie dlatego wspieramy Klientów w pozyskaniu ulg i dotacji na panele fotowoltaiczne, takich jak te z programu Mój Prąd, Czyste Powietrze, ulga termomodernizacyjna i AgroEnergia. Pomożemy Ci wypełnić wszystkie formalności, abyś miał gwarancję otrzymania dofinansowania.

Finansowanie fotowoltaiki i pompy ciepła

Oprócz ulg i dotacji naszym Klientom oferujemy także inne formy finansowania fotowoltaiki i pomp ciepła. Dzwoniąc lub pisząc do nas, zapytaj o aktualną ofertę kredytowania.

„To absolutny zaszczyt iść do pracy każdego dnia w otoczeniu tylu niesamowitych ludzi wykonujących tak niesamowitą pracę dla naszych klientów i naszej planety”.

Krzysztof Rukat

– CEO

Realizacje Greenfoton

Nasze instalacje fotowoltaiczne